Chełm - największe polskie miasto przy granicy Unii Europejskiej. Dawna stolica księstwa, województwa i ziemi chełmskiej. Gród o ponadtysiącletniej historii...

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Loading
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
https://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

ZIELONE MIASTO

Facebook

fb

Rekrutacja do szkół i przedszkoli

KULTURA MAŁEGO I DUŻEGO CZŁOWIEKA BUTTON

ipk

WSCH

Logo Funduszu Dróg Samorządowych - odnośnik do strony informacyjnej projektu

Zyj po chelmsku
 

zorza

logo 3 Plus

baner mielec

12B

logo hospicjum chelm

Deklaracja dostępności

5567126
Wizyt dziśWizyt dziś1165
Wizyt wczorajWizyt wczoraj1552
W tym miesiącuW tym miesiącu40041
Ogółem od 12 08 2009Ogółem od 12 08 20095567126

"Świeć się z Energą" - wygrany sprzęt trafił do potrzebujących!

Osiem osób stoi wewnątrz budynku. Dwie, na pierwszym planie, trzymają w ręku symboliczny czek z napisem 50 tys, złotych.

W budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie im. Ireny Sendlerowej odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu AGD o wartości 50 tysięcy złotych wywalczonego przez nasze miasto w plebiscycie "Świeć się z Energą".

- Wygrana w „Świeć się z Energą” to nie tylko prestiż i wspaniała promocja dla miasta, ale również realna pomoc w postaci sprzętu AGD, który trafi do potrzebujących. Jeszcze raz dziękuję wszystkim mieszkańcom i sympatykom Chełma za ogromne charytatywne zaangażowanie – mówi Janusz Cieszyński I zastępca prezydenta Chełma.

Energa SA, w ramach zwycięstwa w konkursie, przekazała Miastu Chełm 11 lodówek, a także taką samą liczbę pralek oraz kuchenek. Oprócz tego 6 mikrofalówek, 8 zmywarek, 3 czajniki, 5 blenderów i 5 bakteriobójczych lamp UV.

 

Poprzez akcję „Świeć się z Energą” od wielu lat staramy się umacniać nasze więzi z mieszkańcami zarówno dużych miast jak i mniejszych miejscowości. Nasz projekt łączy zdrową rywalizację z chęcią niesienia pomocy bliźnim. Jak pokazują kolejne edycje, potrzeba pomagania jest ogromna – co roku w zabawie biorą udział tysiące internautów praktycznie z każdego zakątka Polski – mówi Justyna Kruszewska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA.

– Gratulujemy miastu Chełm zwycięstwa i mamy nadzieję, że energooszczędny sprzęt, który właśnie przekazaliśmy, ułatwi codzienne życie będącym w potrzebie mieszkańcom – dodaje.
Sprzęt trafił do instytucji działających na terenie Chełma na rzecz naszych mieszkańców, a także do jednej z rodzin, która znalazła się w nagłej potrzebie, do Pawła Kowalskiego – mieszkańca Chełma, który w ostatnich dniach wskutek pożaru stracił dom i dobytek i razem z dwójką dzieci potrzebuje naszego wsparcia.
 
Obdarowane podmioty to Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Chełmie, Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Chełmie, Stowarzyszenia Hospicjum Domowe im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego w Chełmie, Mieszkania Wieloprofilowe Chronione w Chełmie, Dzienny Dom Senior+ w Chełmie, dwie placówki Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie, Dom Małych Dzieci w Chełmie, Centrum Integracji Społecznej w Chełmie, Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym w Chełmie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Chełmie i Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmie. W 12. edycji konkursu udział wzięło aż 188 miejscowości, a internauci oddali łącznie ponad 84 tys. głosów. Rywalizacja składała się z dwóch etapów – wojewódzkiego, który pozwolił wyłonić 16 mistrzów regionalnych oraz ogólnopolskiego finału. Każdy z finalistów zgarnął nagrody o wartości 10 tys. zł, a ostateczny triumfator zdobył dodatkową pulę sprzętu o wartości 40 tys. zł. Łączna wartość pomocy przekazanej przez Energę od początku istnienia akcji przekroczyła już 1 mln 200 tys. zł.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na chełmskie iluminacje w plebiscycie "Świeć się z Energą". Dzięki temu wspólnie udało nam się zrobić coś dobrego. Dziękujemy również dyrekcji oraz pracownikom SP nr 11 w Chełmie za pomoc w przygotowaniu dzisiejszego wydarzenia.

Przyjazne strony

 rzecznik  
    chdk logomdk  
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack