Chełm - największe polskie miasto przy granicy Unii Europejskiej. Dawna stolica księstwa, województwa i ziemi chełmskiej. Gród o ponadtysiącletniej historii...

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Loading
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link
http://chelm.pl/www/glowna/modules/mod_image_show_gk4/cache/gk-is-113link

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Zimowe warsztaty musicalowe

MKF2657Chełmski Dom Kultury zaprasza na Warsztaty musicalowe: taneczne, aktorskie i wokalne. Prowadzenie: Jacek Wazelin (taniec), Kamil Dominiak (wokal), Adrian Wiśniewski (teatr). Termin: od 23 do 27 stycznia 2017 r. Zajęcia w grupach wiekowych: 9 - 11 lat, 12 - 15 lat, powyżej 16 (grupa dorosła).

Program i koszt:

Plan zajęć dla dzieci w wieku 9-11 lat - 10.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku włącznie.

Plan zajęć dla dzieci w wieku 12-15 lat - 10.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku włącznie.

Koszt udziału we wszystkich zajęciach to 250 zł. Obejmuje zajęcia aktorskie, wokalne i taneczne.Nie ma możliwości wyboru jednej formy zajęć.

Dla słuchaczy Chadek Musical Academy koszt wynosi 200 zł.

Zajęcia dla grupy młodzieżowo-dorosłej 16+

Istnieje możliwość wybrania zajęć z poszczególnymi pedagogami.

Zajęcia aktorskie od poniedziałku do piątku 17.00 - 18.30 koszt 90 zł

Zajęcia taneczne od poniedziałku do piątku 18.45 - 20.15 koszt 90 zł

Zajęcia wokalne od poniedziałku do piątku 20.30 - 22.00 koszt 90 zł

Dla słuchaczy Chadek Musical Academy koszt wynosi 70 zł za każdy rodzaj zajęć.

Istnieje możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach, a koszt takiego pakietu to 230 zł.

Bardzo ważny jest dla nas komfort pracy z każdym z Was. Dlatego przewidujemy kameralne grupy do 15 osób.

Zapisy:

Zgłoszenia drogą mailową (preferowana forma kontaktu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści mail powinien zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko uczestnika,

- wiek,

- numer telefonu kontaktowego.

O warsztatach:

Zajęcia aktorskie: Adrian Wiśniewski

“Och! Co za szczęście! Co za rozkosz! Nie wiedzieć, kim się jest – być wszystkim!!!” (Witkacy)

Aktorstwo to przygoda! Największa z możliwych, bo będąc aktorem można być… każdym! Żyjemy tyle razy, ile wychodzimy na scenę. Dotykamy emocji, zdarzeń, relacji ludzkich, których we własnym życiu moglibyśmy nigdy nie doświadczyć. Pracując nad tekstem docieramy czasem do najgłębszych zakamarków naszej duszy. A co najważniejsze, uczymy się rozróżniać, co jest prawdą, a co fałszem, co sztuką, a co kiczem… I nie jest to wiedza zarezerwowana dla zawodowych aktorów. Każdy z Was może przeżyć na scenie przygody... I taki właśnie cel przyświeca naszym warsztatom. Przez pięć dni, poznacie fascynujący świat teatru pod okiem doświadczonego aktora i pedagoga teatralnego - Adriana Wiśniewskiego. Poprzez ćwiczenia sceniczne, zadania aktorskie, pracę nad interpretacją tekstu, będziecie mogli poczuć, że świat teatru jest inspirujący i jest dla Was! Dzięki tym zajęciom, żadne wystąpienie publiczne nie będzie już przerażać, a żaden tekst nie będzie trudny do zinterpretowania. Przestaną być obce takie zagadnienia techniczne jak dykcja, emisja głosu, koordynacja czy etiuda aktorska. Dzięki tym warsztatom, dzięki scenie, we wspaniały sposób uruchomicie swoją wyobraźnię. Staniecie się na chwilę kimś innym, a jednocześnie poznacie lepiej siebie. Piękno sztuki, piękno teatru jest w Was! Spotkajmy się, aby je wspólnie odkryć!

Zajęcia wokalne: Kamil Dominiak

Znasz jakiś musical? Lubisz jak nagle w bajce albo w filmie następuje ten moment, że aktor porzuca mowę i zaczyna śpiewać? Ja tak!

Zapraszam Cię na moje zajęcia! Chcę w ciągu 5 dni stworzyć zwartą grupę, która zaśpiewa zbiorową piosenkę z musicalu. Poznamy kulisy pracy aktora-wokalisty. Opanujemy tekst, melodię i głosy w harmonii, stawimy czoła wokalnym problemom, a potem zabrzmimy wspólnie i wypełnimy scenę aktorskimi działaniami- bo musical to głos, ale i historia, którą opowiadamy całym sobą na scenie! Nie zabraknie również teorii, czyli dowiecie się jak to się dzieje, że wokalista rockowy brzmi zupełnie inaczej niż śpiewak operowy.

Zajęcia taneczne: Jacek Wazelin

Taniec jest sztuką, która nigdy nie ma końca. Możemy zawsze dążyć do perfekcji w ruchu, ale nasze ciało każdego dnia rusza się ciut inaczej. W tańcu musicalowym chcę odnaleźć własny sposób na uruchomienie wyobraźni ruchowej. Poza techniką, potrzebna jest jeszcze charyzma i osobowość. Podczas zimowych warsztatów musicalowych postaramy się znaleźć Wasz potencjał do tańca. Każdy ma naturalne predyspozycje do przeżywania muzyki i jej interpretacji poprzez ruch. Zimowa przygoda z tańcem musicalowym to także spora dawka wiedzy o stylach i technikach tańca. Do zobaczenia na sali tanecznej.

Przyjazne strony

   
    chdk logomdk logo chcig 2
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack