„CHEŁMSKI DZIEŃ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Miasta Chełm do udziału w planowanej już po raz kolejny imprezie pn.: „CHEŁMSKI DZIEŃ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH” finansowanej przez Urząd Miasta Chełm.

Impreza odbędzie się dnia 14.09.2019 r. w Parku Miejskim przy ul. Lubelskiej w godz. 14.00 - 17.00 we współpracy z Departamentem Spraw Obywatelskich Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Chełm

Promocja chełmskich organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Miasta Chełm przebiegać będzie w formie prezentacji artystycznych na scenie oraz ekspozycji dorobku organizacji w wyznaczonych stoiskach.

Wystawcom zapewniamy namiot o wymiarach 2 X 3 metry, stolik i trzy krzesełka plastikowe. Stoiska będą dostępne do zagospodarowania od godz. 13.00. Organizacje będą mogły zaprezentować się na scenie w ciągu 10-15 minut zgodnie z ustalonym programem imprezy. Każda organizacja otrzyma upominek oraz komplet okolicznościowych gadżetów, zapewniamy również gorący poczęstunek w formie kuchni polowej, a także ubezpieczenie imprezy.

Zgłoszenia udziału w imprezie wraz z propozycją formy prezentacji proszę przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „O uśmiech dziecka”, 22-100 Chełm, ul. Trubakowska 59 lub elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23 sierpnia 2019.

Szczegółowych informacji dotyczących imprezy udziela Jolanta Konopko – telefon 601201563

                                                                                                                                Z poważaniem

Jolanta Konopko

Prezes

Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci

O uśmiech dziecka”

w Chełmie

 

Formularz zgłoszeniowy